معرفی شرکت

خلاصه سوابق


شرکت مهندسين مشاور رادپی قائم در سال 1383 توسط جمعی از کارشناسان و نيروهای فنی و با تجربه که سالها در زمينه های مختلف از فعاليتهای عمرانی بالاخص در صنعت آب, تحکیم و بهسازی خاک و معدن تجربه اندوخته اند تاسيس و به شماره 230071 در اداره ثبت شرکتها وموسسات غير تجاری تهران به ثبت رسيده وفعاليت خود را آغاز نموده است.

زمینه فعالیت


اصلی ترين زمينه های فعاليت شرکت مهندسين مشاور رادپی قائم به شرح زيرمی باشد:

1- خدمات مهندسي ( مشاوره , طراحی و نظارت ) زمين شناسی ، ژئوتکنيک و مقاومت مصالح در زمینه های مختلف عمرانی اعم از سد, نیروگاه, سازه نگهبان , ساختمان, معدن,خطوط لوله و ....

2- پيمانکاری عمليات ژئوتکنيک شامل

  • تحکیم و بهسازی خاک و همچنین پايدار سازی ترانشه های خاکی و سنگی به روشهای میکروپایل , نيلينگ ، استرند گذاری و اجرای راک بولت.
  • حفاری گمانه ها ی اکتشافی به روش مغزه گيری ممتد با عمق و قطرهای مختلف جهت انجام مطالعات زمین شناسی مهندسی , معدن و ژئوفیزیک
  • حفاری گالريهای اکتشافی
  • انجام انواع آزمايشهای صحرايی ژئوتکنيک مانند پمپاژ چاهها ، نفوذ پذيری ، پرسيو متری ، بار گذاری صفحه ای ، کشش استرند و ...
  • اجرای عمليات حفاری و تزريق سيمان در سنگ و آبرفت به منظور احداث پرده آببند ، بهسازی پی (تزريق تحکيمی و ميکرو پايل ) ، تزريق های تماسی , حفاری و تزريق های فور پورينگ و...

3- انجام انواع آزمایشهای فیزیکی , شیمیایی و مقاومتی بر روی خاک ، آب ، سنگ و بتن و همچنین ارائه گزارش مهندسی در این خصوص

4- مطالعات ژئو فيزيک

5- اجرای عمليات خاکی ( خاک ریزی و خاک برداری )

6- احداث جاده های دسترسی و جايگزين بالاخص در مناطق کوهستانی که نیاز به چالزنی و انفجار دارند.

7- اجرای عمليات حجيم بتنی ، آرموتور بندی و قالب بندی

8- انجام عمليات حفاری , کالیبراسیون , جانمایی و نصب تجهيزات ابزار دقيق در پروژه های سد ، نيروگاه و...

9- مجموعه خدمات راد پی ماشین شامل واردات , طراحی و تولید , تعمیر و نگهداری و همچنین خرید و فروش انواع ماشين آلات و تجهيزات حفاری ژئوتکنیک , راهسازی , معدن و نیلینگ و انواع چکش , راد , سر مته و ساير لوازم درون چاهی.

پرسنل

اصلی ترين سرمايه اين شرکت در واقع کارکنان متعهد ، متخصص و با تجربه ای هستند که تاکنون با استفاده بهينه از امکانات و ظرفيتهای شرکت ، موجبات رضايت کارفرمايان محترم را فراهم آورده اند .

تصوير تعدادي از رضايت نامه هاي صادر شده از سوي كارفرمايان و يا نمايندگان فنی آنها به پيوست ارائه شده است. اين شركت در حال حاضر علاوه بر همكاران پاره وقت ، از خدمات تمام وقت بالغ بر یک صد نفر كارشناس و نيروهاي فني مجرب ، با تحصيلات مختلف از ديپلم تا دكتري بهره مند مي باشد.

سـوابـق كـاري

شركت مهندسين مشاور راد پي از بدو تاسيس فعاليت خود را در زمينه طراحي و ساخت ماشين آلات و تجهيزات حفاري و تزريق سيمان آغاز نموده و در طول حيات چند ساله خود توانسته است بالغ بر 40 پروژه بزرگ و کوچک عمرانی را با کیفت مطلوب به انجام برساند . اسامي برخي از مهمترين پروژه هاي جاري و خاتمه يافته اين شركت به همراه تعدادی تصویر از فعايتهای کارگاهی به پيوست ارائه شده است. انجام تعدادي از اين پروژه ها از جنبه هاي مختلف از جمله صعوبت دسترسي ، نوع كار و سختي مصالح بسيار مهم وقابل توجه مي باشد.

انجام حفاري هاي ژئوتكنيك پروژه سبزكوه كه يكي از دشوارترين پروژه هاي كشور از لحاظ دسترسي به شمار مي رود ، با موفقيت تمام و در موعد مقرر توسط اين شركت انجام شده است . انتقال دستگاه حفاري و تجهيزات به ارتفاعات سبزكوه بدون استفاده از خدمات چرخبال و همچنين استفاده از پنج ايستگاه پمپاژ براي آبرساني به برخي از گمانه ها از جنبه هاي دشوار در پروژه فوق به شمار مي روند .

عمليات گودبرداری و اجرای سازه نگهبان پروژه هتل فرشته پاسارگاد با عمق نهایی 73 متر در آبرفتهای شمال تهران ( الهیه ) به روش انکراژ و نيلينگ با موفقیت کامل توسط شرکت رادپی قائم اجرا شده است .این پروژه با توجه به عمق گود برداری , وضعیت زمین شناسی و همچنین ساختمانهای بلند مرتبه همجوار , در واقع یکی از شاهکارهای جهانی در ارتباط با خدمات مهندسی ژئوتکنیک به شمار می رود.

حفاري گمانه هاي عميق ( با عمق حداكثر 325 متر ) به روش مغزه گيري ممتد در پروژه سرب و روي گل تپه در استان زنجان ، انجام حفاري هاي ژئوتكنيك پروژه سد پاتاق با توجه به عمق زياد آبرفت درشت دانه ( بيش از 100 متر ) و كيسينگ گذاري همزمان با عمليات حفاري و همچنين انجام حفاري گمانه هاي با قطر زياد (22 اينچ ) در آبرفتهاي درشت دانه بستر رودخانه در ساختگاه پروژه سد سوم كوهرنگ از ديگر مواردي مي باشند كه با موفقيت تمام توسط شركت راد پي قائم انجام شده است.

شرکت رادپی قائم با تکیه بر دانش فنی , تجربیات موفق اجرایی و همچنین ماشین آلات و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی , آماده پذیرش پروژه ها و ارائه خدمات مطلوب به کارفرمایان محترم در زمینه های مختلف فوق الذکر می باشد.